Apie gofrokartoną
Dzūkijos popierius ir KO
Gofrokartono pakuotės gamyba
Apie gofrokartoną

Pakuotės gamyboje mes naudojame 3-sluoksnį ( E, B, C ) bei 5-sluoksnį ( BE, BC, ) gofrokartoną. Nuo pakuotės rūšie bei pakuojamų daiktų svorio priklauso, koks kartonas bus pasirinktas pakuotės gamybai. Dažniausiai yra naudojamas 3-sluoksnis E, B, C tipo gofrokartonas. Šio tipo gofrokartonas yra sudarytas iš dviejų lygių ir vieno gofruoto kartono sluoknio (lygus+gofruotas+lygus). Didesnių matmenų pakuotės gaminiams, į kuriuos pakuojami stambūs ir sunkūs daiktai, rekomenduojama naudoti 5-sluoksnį BE ar BC tipo gofrokartoną, kurį sudaro trys lygaus ir du gofruoto kartono sluoksniai (lygus+gofruotas+lygus+gofruotas+lygus).

E tipo arba mikrogofrokartonas   - tai 3-sluoksnis kartonas, kurio storis 1.0-2.0mm. Dėl palyginti žemo viduriniojo sluoksnio bangos aukščio ir mažo žingsnio šis gofrokartonas nepasižymi dideliu tvirtumu, tačiau turi lygų paviršių, todėl  paprastai yra naudojamas nesunkių daiktų pakuotės, reikalaujančios gero estetinio vaizdo, gamybai. 

B tipo gofrokartonas - tai 3-sluoksnis kartonas, kurio storis 2.5- 3.0mm. Šis gofrokartonas nepasižymi aukštu atsparumu gniuždymui, todėl naudojamas gaminant nedidelio svorio daiktų pakuotę, kuriai nekeliami aukšti išvaizdos reikalavimai.

C tipo gofrokartonas  - šio 3-sluoksnio gofrokartono storis 3.0- 4.0mm. Būtent šio tipo gofrokartonas yra naudojamas dažniausiai, nes dėl savo gerų techninių charakteristikų turi gana platų panaudojimo spektrą įvairių dėžių gamybos srityje.

BE tipo gofrokartonas  - tai 5-sluoksnis gofrokartonas, kurio vienas iš banguotųjų sluoksnių yra E tipo bangos, o antras – B tipo. Tai tvirtas gofrokartonas, kuris gali buti naudojamas geros prekinės išvaizdos didelių matmenų pakuotės gamybai.Šio tipo gofrokartono storis yra apie 5mm.

BC tipo gofrokartonas - tai apie 7mm storio 5-sluoksnis gofrokartonas, kurio vienas iš banguotųjų sluoksnių yra B tipo bangos, o antras – C tipo. Tai ypač tvirtas ir stiprus gofrokartonas, naudojamas sunkių ir stambiagabaritinių daiktų pakavimui naudojamų dėžių gamyboje.

Kiekvieno tipo gofrokartonas gali buti rudos, iš vienos pusės baltos arba iš abiejų pusių baltos spalvos.


Apie įmonęPakuotės gaminiaiFEFCO katalogasApie gofrokartonąKontaktai